Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Ürün Geliştirme Uzmanları için CAD Yazılım Paketleri

 
Ürün geliştirme dünyası hızla hareket ediyor ve yalnızca Creo, rekabet avantajı oluşturmak ve pazar payı elde etmek için ihtiyaç duyduğunuz araçları sunuyor.
Ürün yeniliğinizi hızlandırmaya başlayın ve ekiplerinizin daha iyi ürünleri daha hızlı oluşturmasını sağlayın. Bizimle iletişime geçin ve Creo’nun maliyetleri düşürmenize ve ürün kalitesini iyileştirmenize nasıl yardımcı olabileceğini görün.

3B CAD/CAM/CAE Çözümleri

Creo, 3B CAD/CAM/CAE yazılımı ve ürün tasarımı ve geliştirme çözümleri ile ürünlerinizi daha iyi ve hızlı tasarlayın, maliyetlerinizi düşürerek karlılığınızı artırın.

Creo, tasarımdaki en son yenilikleri barındırır

Creo, sürekli geliştirilen ve ürün tasarımının gelişen dünyası için tasarlanmış en yenilikçi ve güçlü teknolojilere sahiptir. Üretken Tasarım, Ansys Destekli Simülasyon, Eklemeli İmalat ve daha fazlasıyla hedefinize hızlı bir şekilde ulaşmanızda size yüksek performans avantajı sağlar.

CATIA, Siemens NX, Solid Edge, Autodesk Inventor, SolidWorks, Creo Elements/Direct (CoCreate), STEP, IGES, SAT, VDA dosyalarını ücretsiz ve ek bir yazılım kullanmadan doğrudan Creo ile açabilirsiniz.

En iyi yenilikçi tasarımlar için Creo ile tasarım süreçlerinizi, operasyon süreleriniz ve maliyetlerinizi düşürün

 

PTC’nin 3B CAD yazılım çözümü Creo, iş akışlarını kolaylaştırır ve ürün tasarımını kusursuz, yaratıcı bir deneyim haline getirir. Müşterilerimiz, tasarım süresinde, prototip maliyetlerinde ve pazara sunma süresinde bir azalma görürken operasyonel verimlilikte genel bir artış yaşarlar.

VERİMLİLİĞİNİZİ ARTTIRIN
% 0
TASARIM SÜRENİZİ AZALTIN
% 0
PROTOTİP MALİYETLERİNİZİ AZALTIN
% 0
ÜRÜNLERİNİZİN PAZARA ÇIKIŞ SÜRESİNİ HIZLANDIRIN
% 0

Sıkça Sorulan Sorular

Bilgisayar destekli tasarım (CAD), kullanıcıların dijital 2B çizimler ve 3B modeller oluşturmasına olanak tanır. Bu modellerin oluşturulması, kullanıcıların tasarım amacını karşılamak için ürünlerini geliştirmelerine ve optimize etmelerine olanak tanır.

Kullanıcıların tasarım üzerindeki gerçek dünya koşullarını, yüklerini ve kısıtlamalarını test etmelerine izin vererek genel tasarımın kalitesini artırır ve böylece herhangi bir nesnenin sanal bir prototipini oluşturur.

2B CAD ve 3B CAD, farklı CAD türlerinin geniş sınıflandırmalarıdır ve CAE (Bilgisayar destekli mühendislik) ve CAM (Bilgisayar destekli üretim) yazılım öğelerinin eklenmesiyle CAD artık tüm dünyada standart haline gelmiştir.

Elle çizilmiş çizimlere güvenmek yerine CAD yazılımında 3B nesneleri doğru bir şekilde sunmak çok daha kolaydır.

Bir kez modellendikten sonra, bir 3B nesne, tasarım amacı kapsamında o nesnenin en iyi sürümünü oluşturmak için üretken tasarım gibi teknolojilerle analiz edilebilir, optimize edilebilir ve düzenlenebilir.

CAD yazılımı, tasarımcılar, mühendisler ve meraklılar tarafından nesnelerin sanal modellerini oluşturmak için kullanılır.

CAD’i herkes kullanabilir, ancak en çok üretim alanında kullanılır. Evlerden endüstriyel tesislere, oyuncaklara, elektronik cihazlara, arabalara ve günlük nesnelere kadar bir ürünün tasarımından ve oluşturulmasından sorumlu olan herhangi bir şirket, ürünlerini oluşturmak için CAD yazılımlarından yararlanabilir.

Creo CAD yazılımı öğrenmesi kolaydır ve kullanım kolaylığı ile bilinir. Uzman bir Creo kullanıcısı olmanızı sağlayan Creo eğitimleri sunuyoruz.