Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Endüstri lideri doğrudan modelleme yazılımı

 Creo Elements/Direct, 3D CAD’e Direkt modelleme yaklaşımını kullanarak ürünler yaratan makine mühendisleri ve tasarımcılar için kapsamlı bir sistemdir.
 

3B CAD/CAE/PDM Çözümleri

Direkt modelleme tekniğinde, modelin nasıl yapıldığını bilmeseniz bile hızlı ve kolay bir şekilde tek seferlik tasarımlar oluşturmanıza, veya mevcut tasarımları radikal değişiklikler yaparak yeniden tasarlamanıza olanak tanır. Aslında çoğu şirket, ürünlerinin pazara giriş sürelerini kısaltmak, yeni ürünler için müşteri taleplerini karşılamak ve giderek karmaşıklaşan müşteri gereksinimlerini karşılamak için ürün tasarım süreçlerine 3B modellemeler eklerlerDoğrudan modelleme ile, acemi CAD kullanıcısı olanlar bile geometride hızlı ve kolay değişiklik yapabilirken, CAD uzmanları rekor sürede büyük montajlar tasarlamak için doğrudan modelleme esnekliğini tavsiye ediyor.

Creo Elements/Direct Modeling, özel ihtiyaçlarınızı karşılamak için eksiksiz özellik yelpazesiyle piyasadaki en kapsamlı doğrudan modelleme sistemidir. Bu nedenle, en radikal tasarım değişikliklerini kolayca yapabilirsiniz. Yazılım sezgiseldir, sağlamdır ve büyük montajlarda bile göreve hazırdır. Ayrıca, siz veya ekibinizdeki herhangi biri, minimum hazırlık süresiyle doğrudan bir 3D ürünü alıp üzerinde çalışabilirsiniz. Beraber çalıştığınız tasarımcılardan veya tedarikçilerden alınan çoklu CAD verilerini kolayca dahil edebilir ve ardından hızlı bir şekilde dijital bir prototip üretmeye devam edebilirsiniz.

Tasarım zorluklarıyla karşı karşıya kaldığınızda veya zaman yarışında olduğunuzda, Creo Elements/Direct Modeling’in ne kadar basit ve esnek olduğunu takdir edeceksiniz. Creo Elements Direkt Modelleme ile ürününüz pazara ne kadar hızlı ulaşırsa, işletmeniz için o kadar hızlı gelir elde edilir.

Sıkça Sorulan Sorular

Bilgisayar destekli tasarım (CAD), kullanıcıların dijital 2B çizimler ve 3B modeller oluşturmasına olanak tanır. Bu modellerin oluşturulması, kullanıcıların tasarım amacını karşılamak için ürünlerini geliştirmelerine ve optimize etmelerine olanak tanır.

Kullanıcıların tasarım üzerindeki gerçek dünya koşullarını, yüklerini ve kısıtlamalarını test etmelerine izin vererek genel tasarımın kalitesini artırır ve böylece herhangi bir nesnenin sanal bir prototipini oluşturur.

2B CAD ve 3B CAD, farklı CAD türlerinin geniş sınıflandırmalarıdır ve CAE (Bilgisayar destekli mühendislik) ve CAM (Bilgisayar destekli üretim) yazılım öğelerinin eklenmesiyle CAD artık tüm dünyada standart haline gelmiştir.

Elle çizilmiş çizimlere güvenmek yerine CAD yazılımında 3B nesneleri doğru bir şekilde sunmak çok daha kolaydır.

Bir kez modellendikten sonra, bir 3B nesne, tasarım amacı kapsamında o nesnenin en iyi sürümünü oluşturmak için üretken tasarım gibi teknolojilerle analiz edilebilir, optimize edilebilir ve düzenlenebilir.

CAD yazılımı, tasarımcılar, mühendisler ve meraklılar tarafından nesnelerin sanal modellerini oluşturmak için kullanılır.

CAD’i herkes kullanabilir, ancak en çok üretim alanında kullanılır. Evlerden endüstriyel tesislere, oyuncaklara, elektronik cihazlara, arabalara ve günlük nesnelere kadar bir ürünün tasarımından ve oluşturulmasından sorumlu olan herhangi bir şirket, ürünlerini oluşturmak için CAD yazılımlarından yararlanabilir.

Creo CAD yazılımı öğrenmesi kolaydır ve kullanım kolaylığı ile bilinir. Uzman bir Creo kullanıcısı olmanızı sağlayan Creo eğitimleri sunuyoruz.