Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Windchill Ürün Yaşam Döngüsü Yönetimi Yazılımı (PLM)

 
Kapsamlı PDM portföyü ve gelişmiş PLM uygulamaları genelinde standartlaştırılmış, kullanıma hazır işlevsellik ile hızla adapte edin.

En Kapsamlı PLM Çözümleri

Ürün Yaşam Döngüsü Yönetimi (PLM), ürünleri mümkün olan en verimli bir şekilde geliştirmek için farklı lokasyonlardaki ekiplerin çabalarını koordine ederek karmaşık, işlevler arası süreçleri yönetmenize yardımcı olur. 

Üreticiler hiçbir zaman gerçek zamanlı bilgi paylaşımına, dinamik veri görselleştirmeye ve işbirliği yeteneğine bugün olduğundan daha fazla ihtiyaç duymamışlardır. Windchill, çok disiplinli ve coğrafi olarak dağıtılmış ekipler için kolay, güvenli veri erişimi, kalite odaklı süreçler ve üretime veri odaklı bir yaklaşımla ürün geliştirmenin yapılma şeklini tamamıyla değiştirir ve geliştirir.

Windchill’in açık mimarisi IoT dahil diğer kurumsal sistemlerle kolay entegrasyon sağlar. PTC’nin PLM sistemi, kullanıma hazır kapsamlı işlevsellik ve üst düzeyde yapılandırılabilir rol ve görev tabanlı uygulamalar sağlar. Fazla özelleştirme ve karmaşıklıktan kaçınırken, izlenebilir ürün verilerinin self servis erişimini genellikle PLM kullanmayan uzman olmayan kişilerle gerçekleştirebilirsiniz.

 

Üç Güçlü Paket – Tek Bir PLM Platformu

İster dijital dönüşüm girişiminize yeni başlıyor olun, ister gelişmiş PLM yeteneklerini uyguluyor olun, Windchill işinizle birlikte büyümek için paketler sunar. Windchill’in temel çoklu CAD ve PDM işlevselliğinin yanı sıra otomatikleştirilmiş değişiklik ve belge yönetimi, iş sistemleri entegrasyonu ve proje yönetmimi, temel ürün geliştirme platformunuzu oluşturmanıza yardımcı olacaktır. PLM uzmanlığınız arttıkça yeteneklerinizi EBOM yönetimi, güvenli işbirliği, bileşen yönetimi, XBOM yönetimi ve daha fazlasını içerecek şekilde genişletebilirsiniz.

Windchill ile İşinizi Büyütün

Ürün yaşam döngüsünde hangi rolü oynarsanız oynayın, Windchill değeri hızla görmenize yardımcı olabilir. Müşterilerimizin deneyimlediği ortalama sonuçlar şunları içerir:

VERİMLİLİĞİNİZİ ARTTIRIN
% 0
DAHA HIZLI VE ESNEK ÇALIŞIN
% 0
AR-GE VERİMLİLİĞİNDE İYİLEŞME
% 0
MALİYETLERİNİZİ DÜŞÜRÜN
% 0

Modern mimari

Web mimarisiyle verileri uygun ölçekte yönetin

Güvenli işbirliği

IP ve platform tabanlı korumalarla kuruluş içinde ve dışında güvenli bir şekilde çalışın

Kolay günecelleme

Zaman kazandıran otomasyonla verileri yerinde yükselterek kullanıcı kesintilerini azaltın

Yönetici ve Destek

IoT tabanlı “her zaman açık” sistem izleme ve PTC’nin uzman odaklı öğrenme programlarından yararlanın

Esnek kullanım

Daha fazla çalışma süresi ve güvenlik uyumluluğu için şirket içinde veya bulutta kullanın