Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

"Dijital Dönüşüm"
Çözüm Ortağınız!

VIAMETRIX, teknolojiye meydan okuyanların tercih ettiği iş ortağıdır. CAD/CAM/CAE/PDM/PLM, özel mühendislik yazılım geliştirme, eğitim ve danışmanlık hizmetleriyle işletmelerin verimliliğini artırmalarına yardımcı olur.

Çözümlerimiz temel olarak; PTC Creo, PTC Windchill dahil olmak üzere, PTC ürün ve hizmet portföyünün yanı sıra, Creo CAE simülasyon çözümleri yelpazesine dayanmaktadır.

“VIAMETRIX ailesi olarak, ‘Dijital Dönüşüm’ için gerekli yazılım altyapınızı kurmaya, iyileştirmenize, modernize etmenize ve  işletmenizin altyapısına özgü karşılaşabileceğiniz tüm sorunları çözmenize yardımcı oluruz. Profesyonel ve uzman kadromuzla sizlere en doğru ‘Dijital Çözüm Ortağı” olma taahhüdü veriyoruz.”

 
VİZYONUMUZ;
 Müşterilerimize, uzman kadromuzla ihtiyaçları doğrultusunda özel satıştan eğitime, projelerinde katma değer sağlayacak en doğru ve etkili sürdürülebilir yazılım desteğini vermek, 
 
MİSYONUMUZ;
 Teknolojik altyapısını ‘Dijital Dönüşüm’ ile birleştiren yenilikçi ve çözüm odaklı anlayışımızla uzun vadeli iş ortağınız olmak,
 
KURUMSAL DEĞERLERİMİZ;
  • Dijital Dönüşüm
  • Sürekli Değişim
  • Müşteri Odaklı Çözüm Anlayışı
  • Açık ve Sürdürülebilir İletişim

Değişen teknolojiye entegre ‘Dijital Dönüşüm’ politikamızla, her geçen gün deneyimimizin üzerine yeni bilgi ve becerileri ekleme çabası içindeyiz; firmamızı ve müşterilerimizi teknolojik gelişmelere bağlı olarak sürekli güncelleyerek birlikte çalışıp sorumluluk alıyoruz.

// 20 YILLIK DENEYİMLİ UZMAN KADROMUZ İLE HİZMET VERİYORUZ

Ne Yapıyoruz?

Şirketlerin Dijital Dönüşüm yolculuklarını başarıyla gerçekleştirmelerine yardımcı olmaya odaklanan yerel bir hizmet sağlayıcısıdır. 3D Tasarım (CAD), Ürün Yaşam Döngüsü Yönetimi (PLM), Ürün Veri Yönetimi (PDM), Simülasyon Modelleme (CAE), ve satış sonrası çözümler çevresinde çözümler ve hizmetler sağıyoruz.