Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Uzman kadromuzla eğitimden teknik desteğe kadar proje uygulamasının tamamlanmasına kadar her ihtiyaca uygun ihtiyaç duyulan hizmetleri sunmaktayız.

Mühendislik sürecindeki her adım için danışmanlık hizmetleri sunmaktayız. Tasarımlarınızı optimize etmenize, ürün verilerini yönetmenize, sisteminizin verimliliğini artırmanıza, ürün tasarım döngüsünüzü azaltmanıza ve maliyet tasarrufu sağlamanıza yardımcı olabiliriz.

Uzman danışman kadromuz, hem geleneksel, hem de modern mühendislik yöntemleriyle eğitilmiştir ve yeni CAD / CAM / CAE / PDM /PLM yapılarını uygulamada organizasyonunuza yardımcı olabilir. Hangi teknolojilerin kuruluşunuzun bugün ve geleceğe yönelik ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacağını önerebiliriz.

CAD / CAM / CAE / PDM  /PLM sistemlerinizi profesyonel bir planlama ve yürütme ile sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmenize yardımcı oluyoruz. Uzmanlığımız, Karmaşık 3B Yüzey Kaplaması, Eşzamanlı Mühendislik, Mühendislik Yönetimi, Büyük Montaj Tasarımları, Ana Model yapıları, Veri akışının kullanımı, İnternet işbirlikleri, Tasarım süreci iyileştirmeleri gibi kavramları ve konuları içermektedir.