Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Tasarım

Creo Elements Direct 20.5’teki Yenilikler

Sektör lideri doğrudan modelleme yazılımı Creo Elements/Direct’in en yeni sürümü piyasaya sürüldü.

Creo Elements/Direct 20.5’te, sadeleştirme, sac levha ve teknik resim özellikleri gibi en popüler üretkenlik modüllerinden bazılarında yapılan geliştirmelerin yanı sıra kolay kullanım için bazı geliştirmeleri bulacaksınız. İşte Creo Elements/Direct 20.5’teki bazı gelişmiş yetenekleri…

Simplification modülüne 5 ilave yetenek eklendi 

Sheet Metal

Creo Elements/Direct artık Sac Levha modülündeki çok seviyeli unsurlar için Unfold 2B açınımını destekliyor. Ek olarak, artık önceden oluşturulmuş unsurların üzerine sac levha unsurları oluşturulabilir ve bunlar, ayrıntıları raporlama seçeneği kapalı olsa bile, açma süreçlerinde kullanılabilir.

Annotation

Annotation modülü artık çok dilli çizimleri destekliyor. Çok dilli teknik çizimler oluşturabilir ve küresel ekipler ve tüketicilerle kolayca paylaşabilirsiniz. Ayrıca, çeviri tutarlılığı için merkezi olarak yönetilen bir çeviri tablosu kullanabilirsiniz.

Aktif konfigürasyonlarla Kolay Çalışma

Artık bir konfigürasyonun aktif olup olmadığını anında görebilirsiniz. Bir konfigürasyon etkin olduğunda, arka plan rengi dinamik olarak değişir. Böylece, yanlış değişiklikleri yapmazsınız.